ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
1938 ПАВТУ, Полтава "Рот Фронт" Полтава "Локомотив" Полтава
1946 "Спартак" Полтава "Динамо" Полтава "Буревісник" Миргород
1947 "Динамо" Полтава "Авіачастина" Полтава "Дзержинець" Кременчук
1948 "Дзержинець" Кременчук "Авівчастина" Полтава "Спартак" Полтава
1949 "Локомотив" Полтава "Спартак" Полтава "Спартак" Кременчук
1950 "Локомотив" Полтава "Спартак" Полтава "Дзержинець" Кременчук
1951 "Спартак" Полтава "Дзержинець" Кременчук "Спартак" Кременчук
1952 "Дзержинець" Кременчук "Енергія" Полтава "Колгоспник" Миргород
1953 "Локомотив" Полтава "Енергія" Полтава "Авангард" Кременчук
1954 "Локомотив" Полтава "Енергія" Полтава "Колгоспник" Карлівка
1955 "Авангард" Кременчук ""Енергія" Полтава "Спартак" Кременчук
1956(л) "Енергія" Полтава "Локомотив" Полтава "Спартак" Кобеляки
1956(о) "Колгоспник" Полтава "Авангард-2" Кременчук "Колгоспник" Хорол
1957 "Локомотив" Полтава "Авангард" Кременчук "Енергія" Полтава
1958 "Локомотив" Полтава "Авангард" Кременчук "Спартак" Кобеляки
1959 "Колгоспник" Хорол "Авангард" Карлівка "Динамо" Миргород
1960 "Локомотив" Полтава "Дніпро" Кременчук ДЮСШ "Колгоспник" Полтава
1961 "Локомотив" Полтава "Дніпро" Кременчук "Торпедо" Кременчук
1962 "Дніпро" Кременчук "Супутник" Полтава "Торпедо" Кременчук
1963 "Стріла" Полтава "Зірка" Полтава "Авангард" Кременчук
1964 "Зірка" Полтава "Супутник" Полтава "Колгоспник" Кобеляки
1965 "Авангард" Кременчук "Супутник" Полтава "Зірка" Полтава
1966 "Супутник" Полтава "Авангард" Кременчук "Зірка" Полтава
1967 "Супутник" Полтава "Авангард" Кременчук "Промінь" Полтава
1968 "Супутник" Полтава "Авангард" Кременчук "Промінь" Полтава
1969 "Супутник" Полтава "Промінь" Полтава "Зірка" Полтава
1970 "Ваганобудівник" Кременчук "Промінь" Полтава "Зірка" Полтава
1971 "Промінь" Полтава "Супутник" Полтава "Динамо" Миргород
1972 "Супутник" Полтава "Локомотив" Полтава "Ваганобудівник" Кременчук
1973 "Металург" Кременчук "Супутник" Полтава "Граніт" Кременчук
1974 "Супутник" Полтава "Буревісник" Полтава "Металург" Кременчук
1975 "Буревісник" Полтава "Металург" Кременчук "Супутник" Полтава
1976 "Буревісник" Полтава "Локомотив" Полтава "Металург" Кременчук
1977 "Супутник" Полтава "Локомотив" Полтава "Харчовик" Велика Багачка
1978 "Металург" Кременчук "Локомотив" Полтава "Харчовик" Велика Багачка
1979 "Металург" Кременчук "Гірник" Кременчук "Локомотив" Полтава
1980 "Локомотив" Полтава "Металург" Кременчук "Імпульс" Лубни
1981 "Супутник" Полтава "Сокіл" Білики ДЮСШ "Колос" Полтава
1982 "Кооператор" Полтава "Зірка" Лубни "Гірник" Комсомольськ
1983 "Зірка" Лубни "Локомотив" Полтава ДЮСШ "Колос" Полтава
1984 "Автомобіліст" Полтава "Мотор" Полтава "Зоря" Полтава
1985 "Мотор" Полтава "Автомобіліст" Полтава "Нафтовик" Кременчук
1986 "Мотор" Полтава "Локомотив" Полтава "Локомотив" Гребінка
1987 "Автомобіліст" Полтава "Дніпро" Кременчук "Локомотив" Гребінка
1988 "Автомобіліст" Полтава "Локомотив" Гребінка "Харчовик" Артемівка
1989 "Автомобіліст" Полтава "Дніпро" Кременчук "Локомотив" Гребінка
1990 "Автомобіліст" Полтава "Дармаш" Кременчук "Локомотив" Комсомольськ
1991 "Псел" Гадяч "Ваганобудівник" Кременчук ФК "Миргород"
1992 "Псел" Гадяч "Локомотив" Гребінка "Сула" Лубни
1993 "Локомотив" Гребінка "Псел" Гадяч "Локомотив" Полтава
1994 "Локомотив" Гребінка "Дніпро" Кременчук "Сула" Лубни
1995 "Велта" Полтава КрАЗ, Кременчук "Харчовик" Червонозаводське
1996 "Локомотив" Гребінка "Вимпел" Петрівці "Ваганобудівник" Кременчук
1997 "Псел" Гадяч "Нива" Решетилівка "Локомотив" Гребінка
1998 "Псел" Гадяч "Маяк" Рокита "Локомотив" Гребінка
1999 "Псел" Гадяч ФК "Пирятин" "Локомотив" Гребінка
2000 "Псел" Гадяч "Кремінь-2" Кременчук "Локомотив" Полтава
2001 ФК "Пирятин" "Псел" Гадяч "Кремез" Кременчук
2002 "ЗемляК" Миргород "Кремез" Кременчук "Псел" Гадяч
2003 "ЗемляК" Миргород "Кремез" Кременчук "Нафтовик-Псел" Гадяч
2004 "Кремінь" Кременчук "ЗемляК" Миргород ПЗМС, Полтава
2005 "Кремінь" Кременчук "ЗемляК" Миргород "Нафтовик-Псел" Гадяч
2006 ФК "Велика Багачка" ФК "Лубни" ПЗМС, Полтава
2007 ФК "Велика Багачка" "Гірник" Кременчук ФК "Лубни"
2008 ФК "Велика Багачка" "Зоря" Гоголеве "Гірник" Кременчук
2009 ФК "Велика Багачка" "Гірник" Кременчук ФК "Жорківка"
2010 ФК "Велика Багачка" "Нове життя" Андріївка "Гірник" Кременчук
2011 "Темп" Градизьк ФК "Лубни" "Локомотив" Гребінка
2012 "Нове життя" Андріївка "Темп" Градизьк "Фламінго" Комсомольськ
2013 "Нове життя" Андріївка "Фламінго" Комсомольськ "Темп" Градизьк
2014 СК "Полтава" "Фламінго" Комсомольськ ФК "Глобине"
2015 ФК "Рокита" "Фламінго" Комсомольськ "Олімпія" Савинці