ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
2019      
2018 "Олімпія" Савинці "Колос" Лазірки "Легіон" Полтава
2017 "Олімпія" Савинці "Колос" Лазірки ФК "Рокита"
2016 "Олімпія" Савинці "Колос" Лазірки ФК "Рокита"
2015 ФК "Рокита" "Фламінго" Комсомольськ "Олімпія" Савинці
2014 СК "Полтава" "Фламінго" Комсомольськ ФК "Глобине"
2013 "Нове життя" Андріївка "Фламінго" Комсомольськ "Темп" Градизьк
2012 "Нове життя" Андріївка "Темп" Градизьк "Фламінго" Комсомольськ
2011 "Темп" Градизьк ФК "Лубни" "Локомотив" Гребінка
2010 ФК "Велика Багачка" "Нове життя" Андріївка "Гірник" Кременчук
2009 ФК "Велика Багачка" "Гірник" Кременчук ФК "Жорківка"
2008 ФК "Велика Багачка" "Зоря" Гоголеве "Гірник" Кременчук
2007 ФК "Велика Багачка" "Гірник" Кременчук ФК "Лубни"
2006 ФК "Велика Багачка" ФК "Лубни" ПЗМС, Полтава
2005 "Кремінь" Кременчук "ЗемляК" Миргород "Нафтовик-Псел" Гадяч
2004 "Кремінь" Кременчук "ЗемляК" Миргород ПЗМС, Полтава
2003 "ЗемляК" Миргород "Кремез" Кременчук "Нафтовик-Псел" Гадяч
2002 "ЗемляК" Миргород "Кремез" Кременчук "Псел" Гадяч
2001 ФК "Пирятин" "Псел" Гадяч "Кремез" Кременчук
2000 "Псел" Гадяч "Кремінь-2" Кременчук "Локомотив" Полтава
1999 "Псел" Гадяч ФК "Пирятин" "Локомотив" Гребінка
1998 "Псел" Гадяч "Маяк" Рокита "Локомотив" Гребінка
1997 "Псел" Гадяч "Нива" Решетилівка "Локомотив" Гребінка
1996 "Локомотив" Гребінка "Вимпел" Петрівці "Вагонобудівник" Кременчук
1995 "Велта" Полтава КрАЗ, Кременчук "Харчовик" Червонозаводське
1994 "Локомотив" Гребінка "Дніпро" Кременчук "Сула" Лубни
1993 "Локомотив" Гребінка "Псел" Гадяч "Локомотив" Полтава
1992 "Псел" Гадяч "Локомотив" Гребінка "Сула" Лубни
1991 "Псел" Гадяч "Вагонобудівник" Кременчук ФК "Миргород"
1990 "Автомобіліст" Полтава "Дармаш" Кременчук "Локомотив" Комсомольськ
1989 "Автомобіліст" Полтава "Дніпро" Кременчук "Локомотив" Гребінка
1988 "Автомобіліст" Полтава "Локомотив" Гребінка "Харчовик" Артемівка
1987 "Автомобіліст" Полтава "Дніпро" Кременчук "Локомотив" Гребінка
1986 "Мотор" Полтава "Локомотив" Полтава "Локомотив" Гребінка
1985 "Мотор" Полтава "Автомобіліст" Полтава "Нафтовик" Кременчук
1984 "Автомобіліст" Полтава "Мотор" Полтава "Зоря" Полтава
1983 "Зірка" Лубни "Локомотив" Полтава ДЮСШ "Колос" Полтава
1982 "Кооператор" Полтава "Зірка" Лубни "Гірник" Комсомольськ
1981 "Супутник" Полтава "Сокіл" Білики ДЮСШ "Колос" Полтава
1980 "Локомотив" Полтава "Металург" Комсомольськ "Імпульс" Лубни
1979 "Металург" Кременчук "Гірник" Кременчук "Локомотив" Полтава
1978 "Металург" Кременчук "Локомотив" Полтава "Харчовик" Велика Багачка
1977 "Супутник" Полтава "Локомотив" Полтава "Харчовик" Велика Багачка
1976 "Буревісник" Полтава "Локомотив" Полтава "Металург" Кременчук
1975 "Буревісник" Полтава "Металург" Кременчук "Супутник" Полтава
1974 "Супутник" Полтава "Буревісник" Полтава "Металург" Кременчук
1973 "Металург" Кременчук "Супутник" Полтава "Граніт" Кременчук
1972 "Супутник" Полтава "Локомотив" Полтава "Вагонобудівник" Кременчук
1971 "Промінь" Полтава "Супутник" Полтава "Динамо" Миргород
1970 "Вагонобудівник" Кременчук "Промінь" Полтава "Зірка" Полтава
1969 "Супутник" Полтава "Промінь" Полтава "Зірка" Полтава
1968 "Супутник" Полтава "Авангард" Кременчук "Промінь" Полтава
1967 "Супутник" Полтава "Авангард" Кременчук "Промінь" Полтава
1966 "Супутник" Полтава "Авангард" Кременчук "Зірка" Полтава
1965 "Авангард" Кременчук "Супутник" Полтава "Зірка" Полтава
1964 "Зірка" Полтава "Супутник" Полтава "Колгоспник" Кобеляки
1963 "Стріла" Полтава "Зірка" Полтава "Авангард" Кременчук
1962 "Дніпро" Кременчук "Супутник" Полтава "Торпедо" Кременчук
1961 "Локомотив" Полтава "Дніпро" Кременчук "Торпедо" Кременчук
1960 "Локомотив" Полтава "Дніпро" Кременчук ДЮСШ "Колгоспник" Полтава
1959 "Колгоспник" Хорол "Авангард" Карлівка "Динамо" Миргород
1958 "Локомотив" Полтава "Авангард" Кременчук "Спартак" Кобеляки
1957 "Локомотив" Полтава "Авангард" Кременчук "Енергія" Полтава
1956(о) "Колгоспник" Полтава "Авангард-2" Кременчук "Колгоспник" Хорол
1956(л) "Енергія" Полтава "Локомотив" Полтава "Спартак" Кобеляки
1955 "Авангард" Кременчук "Енергія" Полтава "Спартак" Кременчук
1954 "Локомотив" Полтава "Енергія" Полтава "Колгоспник" Карлівка
1953 "Локомотив" Полтава "Енергія" Полтава "Авангард" Кременчук
1952 "Дзержинець" Кременчук "Енергія" Полтава "Колгоспник" Миргород
1951 "Спартак" Полтава "Дзержинець" Кременчук "Спартак" Кременчук
1950 "Локомотив" Полтава "Спартак" Полтава "Дзержинець" Кременчук
1949 "Локомотив" Полтава "Спартак" Полтава "Спартак" Кременчук
1948 "Дзержинець" Кременчук "Авіачастина" Полтава "Спартак" Полтава
1947 "Динамо" Полтава "Авіачастина" Полтава "Дзержинець" Кременчук
1946 "Спартак" Полтава "Динамо" Полтава "Буревісник" Миргород
1938 ПАВТУ, Полтава "Рот Фронт" Полтава "Локомотив" Полтава