П`ятниця, 29.03.2024, 08:30
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2017 РІК
ПЕРША ЛІГА
ГРУПА "Б"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Вікторія" Первозванівка | 22 | 17 | 3 | 2 | 56 - 27 | 54 |
2 | ФК "Кобеляки" | 22 | 15 | 4 | 3 | 58 - 21 | 49 |
3 | "Колос" Кобеляки | 22 | 13 | 5 | 4 | 51 - 23 | 44 |
4 | ФК "Карлівка" | 22 | 14 | 1 | 7 | 60 - 30 | 43 |
5 | "Маяк" Котельва | 22 | 12 | 5 | 5 | 50 - 37 | 41 |
6 | ФК "Зіньків" | 22 | 10 | 4 | 8 | 34 - 27 | 34 |
7 | "Аргус" Голобородьківське | 22 | 11 | 1 | 10 | 45 - 35 | 34 |
8 | ФК "Диканька" | 22 | 9 | 3 | 10 | 38 - 33 | 30 |
9 | "Дукат" Селещина | 22 | 8 | 1 | 13 | 48 - 56 | 25 |
10 | "Псьол" Гадяч | 22 | 4 | 5 | 13 | 30 - 49 | 17 |
11 | "Стандарт" Нові Санжари | 22 | 1 | 1 | 20 | 19 - 80 | 4 |
12 | ФК "Козельщина" | 22 | 1 | 1 | 20 | 22 - 95 | 4 |
1 тур
ФК "Диканька" - ФК "Кобеляки" - 2:5
"Маяк" Котельва - "Вікторія" Первозванівка - 1:3
ФК "Зіньків" - "Колос" Кобеляки - 0:3
"Псьол" Гадяч - ФК "Козельщина" - 3:0
"Дукат" Селещина - "Аргус" Голобородьківське - 6:4
ФК "Карлівка" - "Стандарт" Нові Санжари - 1:0
2 тур
06 травня 2017 року
"Аргус" Голобородьківське - "Маяк" Котельва - 1:4
"Вікторія" Первозванівка - ФК "Карлівка" - 5:2
ФК "Кобеляки" - ФК "Зіньків" - 2:1
07.05.2017 "Стандарт" Нові Санжари - "Псьол" Гадяч - 0:1
07.05.2017 ФК "Козельщина" - "Колос" Кобеляки - 1:4
07.05.2017 ФК "Диканька" - "Дукат" Селещина - 0:0
3 тур
13 травня 2017 року
"Псьол" Гадяч - "Вікторія" Первозванівка - 0:1
"Маяк" Котельва - ФК "Диканька" - 2:1
"Дукат" Селещина - ФК "Кобеляки" - 0:6
14.05.2017 ФК "Карлівка" - "Аргус" Голобородьківське - 2:1
14.05.2017 "Колос" Кобеляки - "Стандарт" Нові Санжари - 4:3
14.05.2017 ФК "Зіньків" - ФК "Козельщина" - 4:0
4 тур
20 травня 2017 року
"Дукат" Селещина - "Маяк" Котельва - 2:4
ФК "Диканька" - ФК "Карлівка" - 1:0
"Стандарт" Нові Санжари - ФК "Зіньків" - 0:1
21.05.2017 "Аргус" Голобородьківське - "Псьол" Гадяч - 1:1
21.05.2017 "Вікторія" Первозванівка - "Колос" Кобеляки - 4:3
21.05.2017 ФК "Кобеляки" - ФК "Козельщина" - 3:1
5 тур
27 травня 2017 року
"Маяк" Котельва - ФК "Кобеляки" - 1:1
ФК "Зіньків" - "Вікторія" Первозванівка - 1:3
"Псьол" Гадяч - ФК "Диканька" - 0:0
28.05.2017 ФК "Карлівка" - "Дукат" Селещина - 4:2
28.05.2017 "Колос" Кобеляки - "Аргус" Голобородьківське - 2:0
28.05.2017 ФК "Козельщина" - "Стандарт" Нові Санжари - 4:2
6 тур
04 червня 2017 року
03.06.2017 "Маяк" Котельва - ФК "Карлівка" - 3:1
03.06.2017 "Аргус" Голобородьківське - ФК "Зіньків" - 3:0
"Вікторія" Первозванівка - ФК "Козельщина" - 4:2
ФК "Кобеляки" - "Стандарт" Нові Санжари - 1:0
ФК "Диканька" - "Колос" Кобеляки - 3:2
"Дукат" Селещина - "Псьол" Гадяч - 2:0
7 тур
10 червня 2017 року
ФК "Карлівка" - ФК "Кобеляки" - 2:0
"Псьол" Гадяч - "Маяк" Котельва - 1:1
"Стандарт" Нові Санжари - "Вікторія" Первозванівка - 0:6
ФК "Зіньків" - ФК "Диканька" - 0:1
11.06.2017 "Колос" Кобеляки - "Дукат" Селещина - 2:1
11.06.2017 ФК "Козельщина" - "Аргус" Голобородьківське - 1:5
8 тур
17 червня 2017 року
ФК "Карлівка" - "Псьол" Гадяч - 6:1
ФК "Кобеляки" - "Вікторія" Первозванівка - 2:2
"Дукат" Селещина - ФК "Зіньків" - 1:3
18.06.2017 "Аргус" Голобородьківське - "Стандарт" Нові Санжари - 1:2
18.06.2017 ФК "Диканька" - ФК "Козельщина" - 4:1
18.06.2017 "Маяк" Котельва - "Колос" Кобеляки - 1:1
9 тур
"Псьол" Гадяч - ФК "Кобеляки" - 2:3
"Колос" Кобеляки - ФК "Карлівка" - 3:1
ФК "Зіньків" - "Маяк" Котельва - 2:2
"Стандарт" Нові Санжари - ФК "Диканька" - 1:4
ФК "Козельщина" - "Дукат" Селещина - 1:6
"Вікторія" Первозванівка - "Аргус" Голобородьківське - 1:3
10 тур
02 липня 2017 року
01.07.2017 ФК "Карлівка" - ФК "Зіньків" - 3:1
01.07.2017 ФК "Диканька" - "Вікторія" Первозванівка - 1:4
ФК "Кобеляки" - "Аргус" Голобородьківське - 2:1
"Псьол" Гадяч - "Колос" Кобеляки - 0:2
"Маяк" Котельва - ФК "Козельщина" - 7:1
"Дукат" Селещина - "Стандарт" Нові Санжари - 8:3
11 тур
08 липня 2017 року
"Колос" Кобеляки - ФК "Кобеляки" - 0:0
ФК "Зіньків" - "Псьол" Гадяч - 2:2
ФК "Козельщина" - ФК "Карлівка" - 0:9
"Аргус" Голобородьківське - ФК "Диканька" - 3:1
09.08.2017 "Стандарт" Нові Санжари - "Маяк" Котельва - 1:4
09.08.2017 "Вікторія" Первозванівка - "Дукат" Селещина - 2:0
12 тур
19-20 серпня 2017 року
ФК "Кобеляки" - ФК "Диканька" - 1:0
"Вікторія" Первозванівка - "Маяк" Котельва - 1:1
"Аргус" Голобородьківське - "Дукат" Селещина - 2:0
"Колос" Кобеляки - ФК "Зіньків" - 1:1
ФК "Козельщина" - "Псьол" Гадяч - 1:2
"Стандарт" Нові Санжари - ФК "Карлівка" - 0:5
13 тур
26 серпня 2017 року
"Маяк" Котельва - "Аргус" Голобородьківське - 2:1
ФК "Карлівка" - "Вікторія" Первозванівка - 1:1
ФК "Зіньків" - ФК "Кобеляки" - 0:2
"Дукат" Селещина - ФК "Диканька" - 3:2
27.08.2017 "Колос" Кобеляки - ФК "Козельщина" - 3:0
27.08.2017 "Псьол" Гадяч - "Стандарт" Нові Санжари - 8:0
14 тур
02 вересня 2017 року
"Аргус" Голобородьківське - ФК "Карлівка" - 2:1
ФК "Диканька" - "Маяк" Котельва - 0:3
ФК "Кобеляки" - "Дукат" Селещина - 1:0
ФК "Козельщина" - ФК "Зіньків" - 0:2
"Вікторія" Первозванівка - "Псьол" Гадяч - 4:2
03.09.2017 "Стандарт" Нові Санжари - "Колос" Кобеляки - 0:2
15 тур
09 вересня 2017 року
"Маяк" Котельва - "Дукат" Селещина - 2:1
ФК "Карлівка" - ФК "Диканька" - 4:1
"Псьол" Гадяч - "Аргус" Голобородьківське - 0:2
"Колос" Кобеляки - "Вікторія" Первозванівка - 0:1
ФК "Зіньків" - "Стандарт" Нові Санжари - 5:0
10.09.2017 ФК "Козельщина" - ФК "Кобеляки" - 2:9
16 тур
16 вересня 2017 року
ФК "Кобеляки" - "Маяк" Котельва - 3:0
"Вікторія" Первозванівка - ФК "Зіньків" - 0:2
"Дукат" Селещина - ФК "Карлівка" - 0:3
17.09.2017 ФК "Диканька" - "Псьол" Гадяч - 4:1
17.09.2017 "Аргус" Голобородьківське - "Колос" Кобеляки - 2:1
17.09.2017 "Стандарт" Нові Санжари - ФК "Козельщина" - 3:3
17 тур
23-24 вересня 2017 року
ФК "Карлівка" - "Маяк" Котельва - 4:1
ФК "Зіньків" - "Аргус" Голобородьківське - 1:0
"Колос" Кобеляки - ФК "Диканька" - 0:0
"Псьол" Гадяч - "Дукат" Селещина - 3:5
"Стандарт" Нові Санжари - ФК "Кобеляки" - 0:2
ФК "Козельщина" - "Вікторія" Первозванівка
18 тур
01 жовтня 2017 року
30.09.2017 ФК "Кобеляки" - ФК "Карлівка" - 3:0
30.09.2017 ФК "Диканька" - ФК "Зіньків" - 1:2
"Маяк" Котельва - "Псьол" Гадяч - 2:1
"Вікторія" Первозванівка - "Стандарт" Нові Санжари - 5:0
"Дукат" Селещина - "Колос" Кобеляки - 1:5
"Аргус" Голобородьківське - ФК "Козельщина" - 7:2
19 тур
07-08 жовтня 2017 року
"Псьол" Гадяч - ФК "Карлівка" - 0:2
"Вікторія" Первозванівка - ФК "Кобеляки" - 2:1
ФК "Козельщина" - ФК "Диканька" - 0:4
"Колос" Кобеляки - "Маяк" Котельва - 6:1
ФК "Зіньків" - "Дукат" Селещина - 2:0
"Стандарт" Нові Санжари - "Аргус" Голобородьківське - 1:2
20 тур
14 жовтня 2017 року
ФК "Кобеляки" - "Псьол" Гадяч - 8:0
"Аргус" Голобородьківське - "Вікторія" Первозванівка - 0:1
"Маяк" Котельва - ФК "Зіньків" - 0:3
15.10.2017 ФК "Карлівка" - "Колос" Кобеляки - 1:3
15.10.2017 "Дукат" Селещина - ФК "Козельщина" - 4:1
15.10.2017 ФК "Диканька" - "Стандарт" Нові Санжари - 4:1
21 тур
21 жовтня 2017 року
ФК "Зіньків" - ФК "Карлівка" - 0:2
"Вікторія" Первозванівка - ФК "Диканька" - 2:0
"Аргус" Голобородьківське - ФК "Кобеляки" - 4:2
ФК "Козельщина" - "Маяк" Котельва - 1:2
22.10.2017 "Колос" Кобеляки - "Псьол" Гадяч - 3:2
22.10.2017 "Стандарт" Нові Санжари - "Дукат" Селещина - 1:3
22 тур
28 жовтня 2017 року
"Дукат" Селещина - "Вікторія" Первозванівка - 4:5
"Псьол" Гадяч - ФК "Зіньків" - 1:1
ФК "Диканька" - "Аргус" Голобородьківське - 2:0
29.10.2017 ФК "Кобеляки" - "Колос" Кобеляки - 1:1
29.10.2017 "Маяк" Котельва - "Стандарт" Нові Санжари - 6:1
29.10.2017 ФК "Карлівка" - ФК "Козельщина" - 8:0
Інформація взята зі сайту Полтавщина.Спорт