ДЮСШ
2008 рік

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР "ТАЙФУН НА ТАТАМІ"
серед юніорів U20

10-11 травня в київському Дворці Спорту пройшов Міжнародний турнір категорії "А" Європейського Союзу дзюдо серед юніорів "Тайфун на татамі". В столицю України прибули приблизно 300 молодих дзюдоїстів з 20 країн світу.
Протягом двох днів змагань були визначені найсильніші в 16 вагових категоріях(по 8 у юнаків і дівчаток).
Нашу країну на "Тайфуні на татамі" представляли по 8 найсильніших українських дзюдоїстів в кожній ваговій категорії. Право взяти участь в турнірі отримали спортсмени, які зайняли 1-6 місця на Чемпіонаті України серед юніорів у Луцьку в березні цього року. Ще по два місця в кожній вагові категорії отримали індивідуальний допуск старших тренерів збірної і Оргкомітету.
В змаганнях взяли участь дві вихованиці Яготинської ДЮСШ: Світлана Ярьомка стала переможницею у ваговій категорії більше 78 кілограмів. У фіналі вона взяла реванш у Ірини Кіндзерської за поразку у Чемпіонаті України. Зараз Світлана представляє місто Вишневе. А Таня Лук'яненко(зараз представляє місто Київ) - серед 12 учасниць зайняла сьому сходинку турнірної таблиці.