ФК «Капустинці» - «Космос» Фарбоване - 1:1
ФК «Україна» Панфили - «Космос» Фарбоване - 2:0

«Урожай» Черняхівка – ФК «Двірківщина» - 3:1
11.04.2009, с.Сотниківка «Олімп» Сотниківка – «Кристал» цукрозавод – 1:3
12.04.2009, с.Богданівка «Чумгак» Богданівка – «Фортуна» Яготин – 1:3
12.04.2009, с.Капустинці ФК «Капустинці» - ФК «Яготин» - 3:5
11.04.2009, с.Черняхівка «Урожай» Черняхівка – «Прапор» маслозавод – 1:6
1/2 фіналу
ФК «Яготин» - «Прапор» - 1:1, пен.- 4:3
«Фортуна» - «Кристал» - 3:1

18 квітня відбулись дві півфінальні гри кубка Яготинського району з футболу. В першій зустрічі між командами ФК «Яготин» та «Прапор» відкрили рахунок футболісти «Прапора»(С.Помазун), в другому таймі «яготинці» відігралися (О.Малюга). Цікавий та безкомпромісний поєдинок завершився внічию – 1:1. Дві додаткові 15-хвилинки також не виявили переможця, і лише в серії післяматчевих 11-метрових ударів з рахунком 4:3 перемогли футболісти ФК «Яготин».
Цікавим виявився і другий поєдинок між командами «Фортуна» - «Кристал». У першому таймі рахунок відкрили футболісти «Кристалу»(Ю.Сагайдак). «Фортуна» відігралась в середині другого тайму(Ю.Ковальчук). Інтрига в зустрічі збергіалась до кінця гри і лише завдяки м`ячам, забитим Ю.Стригуном та О.Громенком наприкінці зустрічі, до фіналу потрапили «фортунівці».
Ігри 1/2 фіналу кубка проходили на відновленому, добре підготовленому стадіоні «30-річчя Перемоги», при великій кількості глядачів – шанувальників футболу. Федерація футболу Яготинського району вдячна керівництву ФК «Яготин» за відновлення цієї спортивної споруди.

федерація футболу Яготинського району
(«Яготинські вісті» від 30 квітня 2009 року)

ФІНАЛ
ФК «Яготин» - «Фортуна» - 1:2

4 травня на стадіоні «30-річчя Перемоги» відбувся фінальний матч розіграшу кубка району з футболу, у якому взяли участь команди ФК «Яготин» та «Фортуна». Гра проходила в напруженій боротьбі. Перший тайм закінчився нічиєю – 0:0. У другому – рахунок відкрили «яготинці». Зі штрафного удару В.Яроша м`яч потрапив до воріт суперника. Здавалося, всі повірили у перемогу футболістів ФК «Яготин», але тільки не гравці «Фортуни». Зібравшись із силами, вони спочатку зрівняли рахунок (П.Дмитренко), а незабаром цей же спортсмен вивів команду вперед(2:1). Останні хвилини матчу пройшли за повної переваги команди «Яготин», яка буквально штурмувала ворота суперника, однак на рахунок матчу це вже не вплинуло: фортуна була на боці «Фортуни», яка і святкувала перемогу та отримала кубок району.

(«Яготинські вісті» від 08 травня 2009 року)