Субота, 04.05.2024, 11:40
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ВЕСНЯНИЙ КУБОК КАМ'ЯНКА-БУЗЬКОГО РАЙОНУ
2014 РІК
Фінал
18 травня 2014
"Зоря" Стрептів - "Руда" Руда Сілецька - 1:0
1/2 фіналу
11 травня 2014
"Флагман" Запитів - "Зоря" Стрептів - 0:1
"Руда" Руда Сілецька - "Сокіл" Велике Колодно - 1:0
ГРУПА "А"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Руда" Руда Сілецька | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 - 4 | 10 |
2 | "Молодь" Горпин/Вирів | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 - 6 | 9 |
3 | "Галичина" Ременів | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 - 7 | 7 |
4 | "Україна" Великосілки | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 - 9 | 1 |
5 | "Фортуна" Батятичі | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 - 11 | 1 |
1 тур
30 березня 2014
"Галичина" Ременів - "Руда" Руда Сілецька - 1:1
"Фортуна" Батятичі - "Україна" Великосілки - 1:1
2 тур
06 квітня 2014
"Руда" Руда Сілецька - "Фортуна" Батятичі - 3:0
"Молодь" Горпин/Вирів - "Галичина" Ременів - 3:2
3 тур
13 квітня 2014
"Фортуна" Батятичі - "Молодь" Горпин/Вирів - 2:4
"Україна" Великосілки - "Руда" Руда Сілецька - 2:3
4 тур
27 квітня 2014
"Молодь" Горпин/Вирів - "Україна" Великосілки - 2:0
"Галичина" Ременів - "Фортуна" Батятичі - 3:1
5 тур
04 травня 2014
"Україна" Великосілки - "Галичина" Ременів - 2:3
"Руда" Руда Сілецька - "Молодь" Горпин/Вирів - 2:1
ГРУПА "Б"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Флагман" Запитів | 4 | 2 | 2 | 0 | 14 - 3 | 8 |
2 | "Думна" Дідилів | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 - 4 | 7 |
3 | "Кам'янка" Кам'янка-Бузька | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 6 | 7 |
4 | "Газік" Кам'янка-Бузька | 4 | 1 | 2 | 1 | 12 - 6 | 5 |
5 | "Ярич" Старий Яричів | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 - 24 | 0 |
1 тур
30 березня 2014
"Кам"янка" Кам'янка-Бузька - "Флагман" Запитів - 1:1
"Ярич" Старий Яричів - "Думна" Дідилів - 0:3
2 тур
06 квітня 2014
"Газік" Кам'янка-Бузька - "Кам'янка" Кам'янка-Бузька - 1:3
"Флагман" Запитів - "Ярич" Старий Яричів - 9:1
3 тур
13 квітня 2014
"Ярич" Старий Яричів - "Газік" Кам"янка-Бузька - 1:9
"Думна" Дідилів - "Флагман" Запитів - 0:3
4 тур
27 квітня 2014
"Газік" Кам'янка-Бузька - "Думна" Дідилів - 1:1
"Кам'янка" Кам'янка-Бузька - "Ярич" Старий Яричів - +:-
5 тур
04 травня 2014
"Думна" Дідилів - "Кам"янка" Кам'янка-Бузька - 4:0
"Флагман" Запитів - "Газік" Кам'янка-Бузька - 1:1
ГРУПА "В"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Сокіл" Велике Колодно | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 - 0 | 10 |
2 | "Черемшина" Колоденці | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 - 3 | 10 |
3 | "Маяк" Руданці | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 6 | 4 |
4 | "Садівник" Неслухів | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 - 4 | 2 |
5 | "Нива" Банюнин | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 - 5 | 2 |
1 тур
30 березня 2014
"Нива" Банюнин - "Садівник" Неслухів - 0:0
"Маяк" Руданці - "Черемшина" Колоденці - 0:4
2 тур
06 квітня 2014
"Садівник" Неслухів - "Маяк" Руданці - 0:0
"Сокіл" Велике Колодно - "Нива" Банюнин - 0:0
3 тур
13 квітня 2014
"Маяк" Руданці - "Сокіл" Велике Колодно - 0:2
"Черемшина" Колоденці - "Садівник" Неслухів - 1:0
4 тур
27 квітня 2014
"Сокіл" Велике Колодно - "Черемшина" Колоденці - 3:0
"Нива" Банюнин - "Маяк" Руданці - 0:2
5 тур
04 травня 2014
"Садівник" Неслухів - "Сокіл" Велике Колодно - 0:3
"Черемшина" Колоденці - "Нива" Банюнин - +:-
ГРУПА "Г"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Зоря" Стрептів | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 - 7 | 6 |
2 | "Буг" Кам'янка-Бузька | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 5 | 4 |
3 | "Чайка" Старий Добротвір | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 4 | 4 |
4 | ФК "Великі Підліски" | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 10 | 3 |
Примітка. Команда "Чайка" Вихопні знялась з розіграшу Весняного кубка, зігравши одну гру(менше 50% всіх ігор), тому всі її результати в іграх за участю команди анульовано.
Інформація взята зі сайту https://vk.com/fc_kamjanka