ДЮСШ
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
2007 рік

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ
серед юнаків та дівчат 1990-1991 р.н.

22 вересня, у суботу, наші бігали уже у Броварах, на відкритій першості Київського обласного управління фізичної культури та спорту серед юнаків та дівчат 1990-1991 р.н. і молодших.
Забігаючи наперед, скажемо, що наші посіли перше загальнокомандне місце. Наталя Забишна виграла «сотку» і 200 метрів, першим серед спринтерів був і Євген Яловничий, Інна Ващенко фінішувала другою у фіналі на двохсотметрівці, Аліна Мірошник була «срібною» у бігу на 1500 метрів та спортивній ходьбі на 3 кілометри, у стрибки потрійним знову відзначилася Лілія Ясинська – теж друге місце. Три етапи наші – Лілія Луценко, Наталя Забишна, Інна Ващенко, Оксана Лисенко – лідирували і в естафеті (100х200х400х800), але фінішували третіми.
Свій внесок у загальнокомандний успіх зробили також Настя Задоя, Женя Лихно та Світлана Шакалова.
Готували нашу команду до змагань тренери Яготинської ДЮСШ О.Осауленко та С.Яценко.