ДЮСШ
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
2007 рік

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ
серед юнаків і дівчат 1992-1993 р.н.

21-22 квітня в м.Біла Церква відбулася відкрита першість Київського обласного управління з фізичного виховання та спорту серед юнаків та дівчат 1992-1993 р.н. В цих змаганнях взяли участь і вихованці Яготинської ДЮСШ.
У фіналу забігу на 100 метрів зі старту і до самого фінішу лідирувала наша Наталка Забишна, а третьою теж стала яготинка Оксана Лисенко.
В бігу на 400 метрів третьою була Лілія Луценко, п`яте місце посіла Анастасія Задоя.
Кульмінацією першого дня змагань стала естафета 4Х100 метрів. Наші дівчата з результатом 53,9 були найшвидшими, обігравши команду з Білої Церкви, яка показала час 55,5 с. За команду-переможницю виступали Наталія Забишна, Лілія Луценко, Анастасія Задоя та Оксана Лисенко.
Другий день змагань почався з бігу на 200 метрів. І тут найшвидшою стала Наталка Забишна. А в бігу на 800 метрів перше місце в напруженій боротьбі посіла Оксана Лисенко.
Готувала до змагань тренер ДЮСШ С.В.Яценко.

(«Яготинські вісті» від 28 квітня 2007 року)