ФУТБОЛ
2007 рік
ЧЕМПІОНАТ ЯГОТИНСЬКОГО РАЙОНУ
ВИЩА ЛІГА

1 тур
«Прапор» - «Фортуна» - 2:1
ФК «Двірківщина» - «Урожай» - 1:5
«Кристал» - «Промінь» - 1:1

тур
ФК А.Шевченка - «Урожай» - 2:0
«Промінь» - «Прапор» - 1:2
«Кристал» - ФК «Двірківщина» - 2:2
«Прапор» - ФК А.Шевченка – 0:0
«Урожай» - «Фортуна» - 2:2
ФК «Добраничівка» - «Кристал» - 4:1
ФК «Двірківщина» - «Промінь» - 1:2


(«Яготинські вісті» від 6 червня 2007 року)

«Прапор» - ФК «Двірківщина» - 8:0
«Кристал» - «Урожай» - 2:0
ФК А.Шевченка - «Фортуна» - 3:2
«Промінь» - ФК «Добраничівка» - 4:2


(«Яготинські вісті» від 13 червня 2007 року)

ФК «Двірківщина» - ФК А.Шевченка – 1:9
«Фортуна» - «Кристал» - 3:1
«Урожай» - «Промінь» - 4:4


(«Яготинські вісті» від 20 червня 2007 року)

7 тур
«Прапор» - «Урожай» - 2:0
«Фортуна» - «Промінь» - 7:3
ФК «Добраничівка» - ФК «Двірківщина» - 9:1
ФК А.Шевченка - «Кристал» - 1:1


(«Яготинські вісті» від 4 липня 2007 року)

8 тур
07.07.2007 стадіон цукрозаводу ФК А.Шевченка - ФК «Добраничівка» - 2:1
07.07.2007 стадіон «Колос» «Прапор» - «Кристал» - 5:1

(«Яготинські вісті» від 11 липня 2007 року)

ФК «Двірківщина» - «Фортуна» - 1:5

(«Яготинські вісті» від 18 липня 2007 року)

ФК «Добраничівка» - ФК А.Шевченка – 1:5
«Промінь» - «Кристал» - 2:1
«Прапор» - «Фортуна» - 3:1
ФК А.Шевченка – «Промінь» - 4:0
«Фортуна» - ФК «Двірківщина» - 2:1
«Кристал» - «Прапор» - 0:3


(«Яготинські вісті» від 15 вересня 2007 року)

ФК А.Шевченка – «Прапор» - 1:0
(Черняєв(автогол)
«Кристал» - ФК «Двірківщина» - 1:2
«Фортуна» - ФК «Добраничівка» - 3:0
«Прапор» - «Промінь» - 8:4


(«Яготинські вісті» від 26 вересня 2007 року)

ФК А.Шевченка – ФК «Двірківщина» - 7:1
«Кристал» - «Фортуна» - 2:1
«Кристал» - ФК А.Шевченка – 1:1
ФК «Двірківщина» - ФК «Добраничівка» - 1:4


(«Яготинські вісті» від 27 жовтня 2007 року)

«Промінь» - «Фортуна» - 0:4

(«Яготинські вісті» від 3 листопада 2007 року)

Чемпіонат Яготинського району 2007 року завершився очікуваною перемогою маслозаводського «Прапора». Незважаючи на надзвичайно напружений сезон («Прапор» представляв Київську область на Всеукраїнських сільських спортивних іграх, кістяк збірної команди Яготинського району, яка брала участь в Чемпіонаті України ЦР ВФСТ «Колос» теж складався з гравців «Прапора», додайте у змагальне навантаження ще й участь «Прапора» у Чемпіонаті Київської області), команда провела весь турнір рівно, без спадів, зазнавши лише однієї поразки та одну зустріч завершивши внічию.
Ветерани команди Ю.Лазебнов, В.Пономаренко, А.Франчук, Б.Волошин вели за собою молодь, показуючи на власному прикладі всі тонкощі народної гри.
Як завжди, завдяки клопіткій роботі тренера О.А.Мороза, команда вирізнялася дисципліною та організованістю. Не можна не відзначити і ту підтримку, яку надає команді керівництво маслозаводу.
Друге місце в чемпіонаті посіла команда ФК А.Шевченка. Гравці команди, вихованці Яготинської ДЮСШ тренера Ю.Л.Стовбчатого, з кожним наступним сезоном демонструють все більш зрілий і змістовний футбол. І в цьому сезоні, як ніколи раніше, команда була близька до перемоги в чемпіонаті. Лідери колективу С.Сич, Ю.Бабич, В.Ярош, В.Сапронайтіс, О.Малюга, М.Шекера, П.Терещенко, які пройшли випробування Всеукраїнськими змаганнями, вели боротьбу за перемогу в кожній зустрічі. Недаремно команда завершила сезон без жодної поразки, і лише невелика переоцінка своїх можливостей в останній грі з «Кристалом» не дозволила «шевченківцям» стати чемпіонами району.
Бронзові медалі дісталися футболістам яготинської «Фортуни». Команда, складена з ветеранів яготинського футболу(В.І.Малюга, Ю.П.Куць, С.В.Яценко, А.М.Колесник, В.М.Калита, М.А.Приймак, А.П.Перетятько, М.Костенко) і молодих талановитих вихованців місцевого футболу(Ю.Івахно, В.Козачок, Є.Кравченко, В.Ткаченко, М.Ганжа), була «міцним горішком» для лідерів змагань, і доробок команди в 25 очок не відповідає можливостям цього колективу.
Четверту та п`яту сходинку в турнірній таблиці посіли відповідно команди «Промінь» (Панфили) та ФК «Добраничівка». Ці колективи завдяки наполегливій роботі організаторів(М.М.Лобода та І.Г.Музика) в комплектуванні складу в окремих іграх показували добротний футбол, але поки що вони не взмозі претендувати на призові місця.
Оновлений цукрозаводський «Кристал»(перед початком сезону в інші команди перейшли кілька провідних гравців), здавалось, буде мати великі проблеми з комплектуванням команди. Та завдяки організаторській роботі Д.В.Загороднього команда показала дуже пристойний футбол і в кінці сезону вже була грізним суперником для лідерів.
На сьомому місці – молода команда ФК «Двірківщина», яка вперше пройшла випробування вищою лігою яготинського футболу і набула неоціненного досвіду в цих змаганнях.
Добротну гру на початку сезону показував черняхівський «Урожай», але, на жаль, передчасна смерть організатора та натхненника команди М.М.Пивака, людини, яка внесла величезний вклад в розвиток футболу та інших видів спорту в Яготинському районі, не дозволила на належному рівні провести весь чемпіонат.
Тож чемпіонат завершився. На переможців та призерів чекають нагороди.
Хочеться окремо відзначити суддівський корпус. Основний тягар з обслуговування ігор ліг на плечі суддів Яготинської федерації футболу І.В.Хоменка, С.В,Аврамова, Е.М. Каграманова, які на досить високому рівні провели всі ігри чемпіонату.

(«Яготинські вісті» від 24 листопада 2007 року)