Головна » 2012 » Квітень » 3 » Чемпіонат ДЮФЛ Київської області з футболу
14:26
Чемпіонат ДЮФЛ Київської області з футболу
Наприкінці березня матчами другого кола відновився чемпіонат Дитячо-юнацької футбольної ліги Київської області. В гості до яготинців приїхали футболісти з Броварів. Грали двома віковими групами. Найстарші футболісти(1995-1996 р.н.) займали перше(Бровари) та друге(Яготин) місця. Перший тайм наші юнаки грали проти вітру, фізична підготовка у гостей була на порядок краща. Команда БВУФК тільки-но приїхала зі зборів, а наші футболісти провели лише декілька тренувань. В середині першого тайму господарі пропустили в свої ворота гол. Як далі не старалися, але рахунок не змінився - поразка 0:1. Тепер щоб потрапити до трійки команд, що виходять до фінальної частини, яготинським футболістам потрібно дуже постаратися. Молодші теж програли, але з рахунком 0:2. Також молодші футболісти провели ще дві календарні зустрічі: на виїзді перемогли ФК "Дніпро"(Ржищів) з рахунком 1:0(гол на рахунку Володимира Багмета, а вдома зіграли внічию 0:0 з командою ФК "Переяслав-ДЮСШ" з Переяслав-Хмельницького.
Категорія: Яготинська ДЮСШ | Переглядів: 678 | Додав: Yahotynsport | Рейтинг: 0.0/0