Головна » 2012 » Березень » 27 » Елітний раунд відбору Чемпіонату Європи(U-17) - 2012. Англія - Україна
12:43
Елітний раунд відбору Чемпіонату Європи(U-17) - 2012. Англія - Україна
26 березня юнацька збірна України(1995 року народження) провела стартовий матч елітного раунду відбору Чемпіонату Європи(U-17), який проходить у Грузії. На стадіоні імені Бориса Пайчадзе наші хлопці грали зі збірною Англії. Англійські юнаки в 2010 році стали чемпіонами Європи. Перша половина зустрічі проходила з відчутною перевагою англійських футболістів. На 36-й хвилині було вилучено захисника збірної України Тараса Качарабу. Отримавши численну перевагу англійці посилили свій тиск на ворота Богдана Сарнавського і на 56-й хвилині вони добилися свого. Нападаючий "Саутгемптона" Калум Чемберс забив єдиний у цій зустрічі гол.
Англія - Україна - 1:0 (Чемберс,56)
Збірна України: Сарнавський, Качараба, Бурда, Лухтанов(Ткачук,59), Соболь, Харатін, Танковський, Лазарович, Радченко(Полегенько,39), Міранян(Яремчук,68), Білоног.
Вилучений: Качараба(36)
В наступній зустрічі наші земляки будуть грати зі збірною Іспанії. Іспанці свій перший матч на турнірі провели зі збірною Грузії. Підсумок матчу - 1:1. До фінальної частини потрапляє лише переможець групи.
Категорія: Футбол | Переглядів: 541 | Додав: Yahotynsport | Рейтинг: 0.0/0