Головна » 2015 » Травень » 28 » Команда МАУП - срібний призер Студентської ліги Київської області
07:44
Команда МАУП - срібний призер Студентської ліги Київської області

2015 року вперше було проведено розіграш Студентської футбольної ліги Київської області. В цих змаганнях взяла участь і команда "МАУП" Яготинського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом під керівництвом тренера Стовбчатого Юрія Леонідовича. Участь в змаганнях взяли 11 команд, які були поділені на першому етапі на дві групи. Команда МАУП грала у відбірковій групі в місті Бровари і разом з командою ВП НУБІП "Ірпінський економічний коледж" потрапила до фінальної частини Студентської ліги. 24 травня на базі вищого Броварського училища фізичної культури
відбувся фінал Студентської футбольної ліги. У змаганнях взяли участь 4 команди, які стали переможцями зональних етапів. Команда МАУПа, вигравши у команд Техноло-екомічного коледжу Білоцерківського національного аграрного коледжу та Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С.Нечуя-Левицького відповідно з рахунком 5:0 та 3:2, поступилася лише переможцю - команді Національного університету Державної податкової служби України(м.Ірпінь)(3:6). В підсумку команда Ю.Л.Стовбчатого стала срібним призером розіграшу Студентської футбольної ліги Київської області.