Головна » 2012 » Квітень » 3 » Кубок "Любителів більярду". Другий етап
07:38
Кубок "Любителів більярду". Другий етап
01 квітня у приміщенні більярдного клубу "Гранд" відбувся другий етап Кубку "Любителів більярду" в якому брали участь спортсмени-любителі. В змаганні взяли участь 19 шанувальників більярдного спорту міста Яготин. Перемігши у фінальному поєдинку Олега Перетятько переможцем став Антон Кулик. Шлях до фіналу у Антона, дивлячись на його результати, був легким. Лише в 1/8 фіналу його примусив хвилюватися Олександр Дьяконов, який повів у двобої 2:0, але Антон зібрався і переміг у трьох наступних партіях. Далі вже ні Павло Вишняков, ні Павло Шитіков не могли зупинити переможну ходу чемпіона. В загальному рейтингу Кулик Антон підняв на першу сходинку, а Олег Перетятько вже другий етап підряд зазнає поразки у фіналі.