Головна » 2013 » Лютий » 26 » Кубок СТ "Карлищина"
19:53
Кубок СТ "Карлищина"

23 лютого в Капустинцях відбувся традиційний ювілейний міжрайонний турнір з міні-футболу серед сільських команд.
Цього року команди зммагались вже вдесяте. Цей турнір був присвячений до Дня народження Олега Григоровича Музики, який святкував 39-річницю, засновнику СТ "Карлищина" та Дню Захисника Вітчизни. П'ять команд з Яготинського та Драбівського(села Нехайки та Демки) районів взяли участь у турнірі. Склад команди - 4 польових гравця і воротар. Змагання проходили за коловою системою. Матчі проходили по формату два тайми по 15 хвилин. Після закінчення основної частини було заплановано провести фінальний матч(2 тайми по 20 хвилин). Зустрічі турніру проходили на двох майданчиках. Боротьба на майданчиках була запекла, бо та команда, яка перемагала в турнірі, назавжди отримувала в своє володіння красень-кубок. В наступному році переможець отримає новий кубок. Окремого фінального матчу вирішили не проводити. Команди з сел Нехайки та Фарбованого були недосяжними для інших учасників. Минулорічні володарі Кубка гравці Фарбованого поступилися у вирішальній грі з рахунком 3:1. Отже, команда з Драбівського району стала володарем Кубка 2013 року.
Команди-призери турніру отримали грошові винагороди та цінні подарунки(футбольні м'ячі).
Спонсором змагань виступило СТ "Карлищина".