ЧЕМПІОНАТ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
1954 "Торпедо" Черкаси    
1955 "Динамо" Черкаси    
1956 "Колгоспник" Черкаси    
1957 "Колгоспник" Черкаси    
1958 БО РА, Черкаси    
1959 "Шахтар" Ватутіне    
1960 "Спартак" Умань    
1961 "Шахтар" Ватутіне    
1962 "Локомотив" Золотоноша    
1963 "Шахтар" Ватутіне    
1964 "Локомотив" Сміла    
1965 "Локомотив" Сміла    
1966 "Локомотив" Сміла    
1967 "Локомотив" Сміла    
1968 "Локомотив" Сміла    
1969 "Локомотив" Сміла    
1970 "Локомотив" Сміла    
1971 "Локомотив" Сміла    
1972 "Фотоприлад" Черкаси    
1973 "Локомотив" Сміла    
1974 "Локомотив" Сміла    
1975 "Зоря" Умань    
1976 "Хімік" Черкаси    
1977 "Хімік" Черкаси   "Цукровик" Черкаси
1978 "Темп" Черкаси "Фотоприлад" Черкаси "Зоря" Умань
1979 "Темп" Черкаси "Хімік" Черкаси "Машинобудівник" Сміла
1980 "Авангард" Сміла    
1981 "Трактор" Чигирин "Торпедо" Черкаси "Тясмин" Сміла
1982 "Хімік" Черкаси "Темп" Черкаси "Торпедо" Черкаси
1983 "Тясмин" Сміла "Темп" Черкаси "Торпедо" Черкаси
1984 "Темп" Черкаси "Торпедо" Черкаси "Трактор" Чигирин
1985 "Колос" Геронимівка "Тясмин" Сміла "Хімік" Черкаси
1986 "Темп" Черкаси "Торпедо" Черкаси "Хімік" Черкаси
1987 "Торпедо" Черкаси    
1988 "Торпедо" Черкаси "Ротор" Черкаси "Фотоприлад" Черкаси
1989 "Темп" Корсунь-Шевченківський "Колос" Геронимівка "Старт" Умань
1990 "Спартак" Золотоноша "Хімік" Черкаси "Тясмин" Кам`янка
1991 "Колос" Геронимівка "Магніт" Канів "Хімік" Черкаси
1992 "Ротор" Черкаси "Енергетик" Чигирин "Хімік" Черкаси
1993 "Енергетик" Чигирин "Нафтовик" Корсунь-Шевченківський "Колос-Витік" Родниківка
1994 "Нива-Нафтовик" Корсунь-Шевченківський "Енергетик" Чигирин "Локомотив" Сміла
1995 "Локомотив" Сміла "Свитязь" Черкаси "Енергія" Чигирин
1996 "Нива-Нафтовик" Корсунь-Шевченківський "Будівельник" Тальне ФК "Чигирин"
1997 "Нива" Драбів "КХП Будівельник" Тальне ФК "Чигирин"
1998 КХП, Тальне ФК "Драбів" "Рибка-Нафтенерго" Черкаси
1999 ФК "Тальне" "Колос" Чорнобай ФК "Звенигородка"
2000 ФК "Драбів" "Ікар" Собківка "Колос" Чорнобай
2001 "Колос" Чорнобай "Ікар" Собківка ФК "Драбів"
2002 "Колос" Чорнобай "Ятрань-Ікар" Уманський район ФК "Драбів"
2003 "Колос" Чорнобай "Хімік" Черкаси ФК "Драбів"
2004 "Нива-Златокрай" Золоніський район "Ходак" Черкаси "Колос" Чорнобай
2005 "Ходак" Черкаси "Тясмин-Газовик" Кам`янка ФК "Драбів"
2006 "Ходак" Черкаси "Авангард" Монастирище "Тясмин-Газовик" Кам`янка
2007 "Тясмин-Газовик" Кам`янка "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" Шпола "Ходак" Черкаси
2008 "Ходак" Черкаси "Холодний Яр" Кам`янка "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" Шпола
2009 "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" Шпола "Холодний Яр" Кам`янка "Наша Ряба" Катеринопіль
2010 "Холодний Яр" Кам`янка "Зоря" Білозір`я "Явір" Сміла
2011 "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" Шпола "Зоря" Білозір`я "Уманьфермаш" Умань
2012 "Зоря" Білозір`я "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" Шпола "Уманьфермаш" Умань
2013 "Зоря" Білозір`я "Уманьферммаш" Умань "Ретро" Ватутіне
2014 "Зоря" Білозір`я "УТК-Ятрань" Уманський район "ЛНЗ-Лебедин"
2015