ЧЕМПІОНАТ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
1947 "Вимпел" Чернігів    
1948 "Вимпел" Чернігів    
1949 МБО, Прилуки    
1950 МБО, Прилуки    
1951 "Машзавод" Прилуки    
1952 команда м.Чернігів    
1953 "Машзавод" Прилуки    
1954 команда м.Чернігів    
1955 команда м.Чернігів    
1956 АТК, Чернігів    
1957 "Авангард" Прилуки АТК, Чернігів "Колхозник" Бахмач
1958 АТК, Чернігів команда м.Ніжин  
1959 ППО, Ладан    
1960 ППО, Ладан    
1961 "Машзавод" Прилуки "Хімік" Чернігів "Зірка" Чернігів
1962 "Зірка" Чернігів "Машзавод" Прилуки "Авангард" Ладан
1963 команда смт.Десна    
1964 "Авангард" Ладан "Десна" Остер "Будівник" Чернігів
1965 "Торпедо" Ніжин "Авангард" Ладан "Будівник" Чернігів
1966 "Авангард" Ладан "Торпедо" Ніжин "Будівник" Чернігів
1967 "Хімік" Чернігів "Будівник" Чернігів "Авангард" Ладан
1968 "Хімік" Чернігів    
1969 "Хімік" Чернігів "Авангард" Ладан КСК, Чернігів
1970 "Хімік" Чернігів "Авангард" Ладан "Автомобіліст" Чернігів
1971 "Хімік" Чернігів "Десна" Остер "Автомобіліст" Чернігів
1972 "Хімік" Чернігів "Автомобіліст" Чернігів ""Авангард" Ладан
1973 "Хімік" Чернігів "Авангард" Ладан "Сільмаш" Ніжин
1974 "Хімік" Чернігів "Сільмаш" Ніжин "Авангард" Ладан
1975 "Хімік" Чернігів "Торпедо" Ніжин "Сільмаш" Ніжин
1976 "Хімік" Чернігів "Промінь" Чернігів "Сільмаш" Ніжин
1977 "Промінь" Чернігів "Авангард" Ладан "Прогрес" Ніжин
1978 "Промінь" Чернігів "Прогрес" Ніжин "Торпедо" Ніжин
1979 "Промінь" Чернігів "Прогрес" Ніжин "Хіммаш" Бахмач
1980 "Промінь" Чернігів "Прогрес" Ніжин "Торпедо" Ніжин
1981 "Прогрес" Ніжин "Водоканал" Чернігів "Торпедо" Ніжин
1982 "Промінь" Чернігів "Торпедо" Ніжин "Авангард" Ладан
1983 "Текстильник" Чернігів "Прогрес" Ніжин "Промінь" Чернігів
1984 "Хімік" Чернігів "Торпедо" Ніжин "Прогрес" Ніжин
1985 "Хімік" Чернігів "Тестильник" Чернігів "Комунальник" Чернігів
1986 "Хімік" Чернігів "Комунальник" Чернігів "Торпедо" Ніжин
1987 "Хімік" Чернігів "Комунальник" Чернігів "Гідротехнік" Чернігів
1988 "Гідротехнік" Чернігів "Хімік" Чернігів "Текстильник" Чернігів
1989 "Гідротехнік" Чернігів "Хімік" Чернігів "Промінь" Чернігів
1990 "Комунальник" Чернігів "Буревісник" Чернігів "Торпедо" Ніжин
1991 "Хімік" Чернігів "Буревісник" Чернігів "Комунальник" Чернігів
1992 "Текстильник" Чернігів" "Нафтовик" Варва "Агросервіс" Бахмач
1993 "Хімік" Чернігів "Текстильник" Чернігів "Агросервіс" Бахмач
1994 "Факел" Варва "Домобудівник" Чернігів "Комунальник" Чернігів
1995 "Факел" Варва "Домобудівник" Чернігів "Буревісник" Чернігів
1996 "Факел-2" Варва "Аверс" Бахмач "Чексил" Чернігів
1997 "Чексил" Чернігів ГПЗ, Варва "Домобудівник" Чернігів
1998 ФК "Ніжин" ГПЗ, Варва "Чексил" Чернігів
1999 ГПЗ, Варва ФК "Ніжин" "Прогрес" Бахмач
2000 ФК "Ніжин" ГПЗ, Варва "Полісся" Добрянка
2001 "Факел" Варва ФК "Ніжин" "Європа" Прилуки
2002 "Факел-ГПЗ" Варва ФК "Ніжин" "Європа" Прилуки
2003 "Полісся" Добрянка ФК "Ніжин" "Єдність" Плиски
2004 ФК "Ніжин" "Європа" Прилуки "Єдність" Плиски
2005 "Єдність" Плиски ФК "Ніжин" "Авангард" Корюківка
2006 ФК "Ніжин" "Єдність" Плиски "Авангард" Корюківка
2007 "Авангард" Корюківка "Полісся" Добрянка "Єдність-2" Плиски
2008 "Єдність-2" Плиски "Полісся" Добрянка "Авангард" Корюківка
2009 "Єдність-2" Плиски "Полісся" Добрянка "Агротрейд" Припутні
2010 "Єдність-2" Плиски "Полісся-Юність" Добрянка "Авангард" Корюківка
2011 "Єдність-2" Плиски ЮСБ, Чернігів "Полісся" Добрянка
2012 "Авангард" Корюківка "Полісся" Добрянка ЛКТ, Чернігів
2013 "Авангард" Корюківка "Єдність" Плиски ЮСБ, Чернігів
2014 "Єдність" Плиски "Ніка" Чернігів "Полісся-Юність" Добрянка
2015