ЧЕМПІОНАТ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
2018 "Сапфір" Краматорськ "Форум-Авто" Краматорськ "Шахтар" Родинське
2017 "Сапфір" Краматорськ "Форум-Авто" Краматорськ "Шахтар" Родинське
2016 не проводився  
2015 не проводився  
2014 не проводився  
2013 "Аякс" Шахтарськ "Вода Донбасу" Макіївка "Орлайн" Донецьк
2012 "Вода Донбасу" Макіївка ФК "Краматорськ" "Аякс" Шахтарськ
2011 "Словхліб" Слов`янськ "Нова-Люкс" Донецьк "Конті" Костянтинівка
2010 "Авангард" Краматорськ "Нова-Люкс" Донецьк "Макіїввугілля" Макіївка
2009 "Словхліб" Слов`янськ "Портовик" Маріуполь "Конті" Костянтинівка
2008 "Словхліб" Слов`янськ "Конті" Костянинівка "Шахтар" Родинське
2007 "Конті" Костянтинівка "Словхліб" Слов`янськ* "Іліч-Агро" Маріуполь
2006 "Портовик" Маріуполь* "Словхліб" Слов`янськ "Конті" Костянтинівка
2005 "Словхліб" Слов`янськ* "Південьсталь" Єнакієве "Київ-Конті" Костянтинівка
2004 "Словхліб" Слов`янськ*    
2003 "Південьсталь" Єнакієве "Словхліб" Слов`янськ* "Шахтар" Родинське
2002** "Шахтар" Торез "Південьсталь" Єнакієве "Шахтар" Родинське
2001 "Вуглик" Димитров "Словхліб" Слов`янськ* "Південьсталь" Єнакієве
2000 "Вуглик" Димитров*    
1999 "Фортуна" Шахтарськ*    
1998*** "Шахта "Україна" Шахтарськ "Вуглик" Донецьк "Металург-2" Маріуполь
1997 "Шахтар" Горлівка "Шахта "Трудовська" Донецьк  
1996(осінь) "Південьсталь" Єнакієве "Шахта "Трудовська" Донецьк "Шахтар" Горлівка
1996(весна) "Авангард" Краматорськ УОР, Донецьк "Південьсталь" Єнакієве
1995(осінь) "Авангард" Краматорськ "Сілур" Харцизьк "Металург" Комсомольське
1994/1995 "Шахтар" Дзержинськ    
1993/1994 "Шахтар" Селідове    
1992/1993 "Кіровець" Макіївка "Шахтар "Холодна балка" Макіївка "Колос" Олександрівка
1992 "Гарант" Донецьк "Шахтар" Горлівка "Шахтар" Сніжне
1991 "Гарант" Донецьк "Блюмінг" Краматорськ "ШУ "Олександр-Захід" Горлівка
1990 "Кольормет" Артемівськ "Вуглик" Красноармійськ "Бажановець" Макіївка
1989 "Кіровець" Макіївка "Шахтар" Селідове "Антрацит" Кіровське
1988 "Шахтар" Сніжне "Шахтар" Шахтарськ "Шахтобудівник" Донецьк
1987 "Кіровець" Макіївка    
1986 "Кіровець" Макіївка "Азовсталь" Жданов "Бажановець" Макіївка
1985 "Ударник" Сніжне    
1984 "Металург" Єнакієве    
1983 "Кіровець" Макіївка "Бажановець" Макіївка "Шахта імені Засядька" Донецьк
1982 "Бажановець" Макіївка    
1981 "Азовсталь" Жданов "Блюмінг" Краматорськ "Хімік" Слов`янськ
1980 "Текстильник" Донецьк    
1979 "Шахтар" Дзержинськ    
1978 "Кіровець" Макіївка "Хімік" Горлівка "Гірник" Харцизьк
1977 "Машинобудівник" Дружківка    
1976      
1975 "Кіровець" Макіївка "Хімік" Горлівка "Машзавод" Горлівка
1974 "Машинобудівник" Дружківка "Кіровець" Макіївка "Металург" Єнакієве
1973 "Шахтар" Торез "Моноліт" Донецьк "Блюмінг" Краматорськ
1972 "Хімік" Горлівка "Автоскло" Костянтинівка "Шахтар" Сніжне
1971 "Хімік" Горлівка "Шахтоуправління "Пролетарське" Макіївка  
1970 "Шахтар" Сніжне "Шахтар "Холодна Балка" Макіївка "Кіровець" Макіївка
1969 "Кольормет" Артемівськ "Хімік" Горлівка "Шахтар "Холодна Балка" Макіївка
1968 "Шахтар" Холодна Балка" Макіївка "Кіровець" Макіївка "Горлівкавуглебуд" Горлівка
1967 "Шахтар" Красноармійськ "Кольормет" Артемівськ "Хімік" Слов`янськ
1966 "Автоскло" Костянтинівка "Шахта №9" Донецьк "Маяк" Красноармійськ
1965 "Старт" Дзержинськ "Хімік" Слов`янськ "Зоря" Артемівськ
1964 "Шахтар" Чистякове "Старт" Дзержинськ "Автоскло" Костянтинівка
1963 "Шахтар" Чистякове "Кіровець" Макіївка "Шахта ім.Артема "Дзержинськвугілля" Артемове
1962 "Металург" Єнакієве "Тяжмаш" Жданов "Кіровець" Макіївка
1961 "Металург" Єнакієве "Металург" Часів Яр м.Жданов
1960 "Шахта №11 Смолянка" Сталіне "Хімік" Макіївка "Металург" Єнакієве
1959 "Шахта №11 Смолянка" Сталіне "Шахта ім.Артема "Дзержинськвугілля" Артемове  
1958 "Металург" Часів Яр "Торецький завод" Дружківка "Шахта ім.Артема "Дзержинськвугілля" Артемове
1957 "Шахта №11 Смолянка" Сталіне "Шахтар" Артемівськ "Авангард" Жданов
1956 "Металург" Часів Яр    
1955 "Шахта №9 "Капітальна" Сталіне "Шахтар" Чистякове "Авангард-завод ім.Сталіна" Краматорськ
1954 "Шахтар" Єнакієве    
1953 "Металург" Жданов    
1952 "Шахта №11 Смолянка" Сталіне "Шахтар" Дружківка  
1951 "Шахтар" Дружківка    
1950 "Водник" Жданов "Шахтар Петровське" Жданов  
1949 "Металург" Жданов "Локомотив" Красноармійське "Вогнетривник" Кривий Ріг
1948 "Сталь" Костянтинівка "Шахтар Смолянка" Сталіне "Завод імені Ілілча" Маріуполь
1947 "Авангард-завод ім.Сталіна" Краматорськ "Локомотив" Ясинувата  
1946 "Сталь" Макіївка    
1945 "Стахановець" Рутченкове команда м.Костянтинівка  
1944 "Стахановець" Сталіне команда м.Макіївка  
1940 "Стахановець" Орджонікідзе "Авангард-завод ім.Сталіна" Краматорськ  
1939      
1938 "Стахановець-клуб" Сталіне "Сталь" Костянтинівка  
1937 "Сталь" Костянтинівка    
1936 завод ім.Коваля, Сталіне    
1935 "Динамо" Горлівка команда м.Кадіївка  
1934 "Динамо" Горлівка    
1933 "Металург" Костянтинівка    
1932 команда м.Горлівка команда м.Сталіне  

Примітка. * - чемпіон в загальному заліку
** - чемпіоном в загальному заліку стала команда "Словхліб" Слов`янськ
*** - чемпіоном в загальному заліку стала команда "Коксохімік" Авдіївка