ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
2019      
2018 "Маяк" Сарни ФК "Малинськ" ОДЕК, Оржів
2017 ОДЕК, Оржів ФК "Малинськ" "Маяк" Сарни
2016 ОДЕК, Оржів ФК "Малинськ" "Маяк" Сарни
2015 "Маяк" Сарни ОДЕК, Оржів ФК "Малинськ"
2014 ОДЕК, Оржів "Маяк" Сарни "Гоща-АМАКО" Гоща
2013 ОДЕК, Оржів ФК "Малинськ" "Гоща-АМАКО" Гоща
2012 "Славія" Рівне ОДЕК, Оржів "Гоща-АМАКО" Гоща
2011 ОДЕК, Оржів "Славія" Рівне "Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ
2010 "Хімік" Рівне ОДЕК, Оржів "Маяк" Сарни
2009 "Славія" Рівне "Случ" Березне ОДЕК, Оржів
2008 ОДЕК, Оржів "Маяк" Сарни "Случ-Класік" Березне
2007 ОДЕК, Оржів "Штурм-МЕГУ" Костопіль "Маяк" Сарни
2006 ОДЕК, Оржів "Маяк" Сарни "Волинь-Цемент" Здолбунів
2005 "Маяк" Сарни "Ізотоп" Кузнецовськ ОДЕК, Оржів
2004 ОДЕК, Оржів "Волинь-Цемент" Здолбунів "Лісовод" Дубровиця
2003 ОДЕК, Оржів "Локомотив" Здолбунів "Торпедо-Горизонт" Костопіль
2002 ОДЕК, Оржів "Локомотив" Здолбунів "Іква" Млинів
2001 "Сокіл" Радивилів "Маяк" Сарни "Хімік" Рівне
2000 "Металіст" Здолбунів "Сокіл" Радивилів "Случ" Березне
1999 "Сокіл" Радивилів "Металіст" Здолбунів "Хімік" Рівне
1998 "Случ" Березне "Кристал" Дубно "Ізотоп" Кузнецовськ
1997 "Случ" Березне "Ізотоп" Кузнецовськ "Сокіл" Радивилів
1996 "Сокіл" Радивилів "Ізотоп" Кузнецовськ "Кристал" Дубно
1995 "Сокіл" Радивилів "Кристал" Дубно "Екосервіс" Рівне
1993/1994 "Случ" Березне "Кристал" Дубно "Екосервіс" Рівне
1992/1993 "Ізотоп" Кузнецовськ "Сокіл" Радивилів "Случ" Березне
1992 "Случ" Березне "Кристал" Дубно "Локомотив" Рівне
1989 "Хімік" Рівне "Іква" Млинів "Меліоратор" Дубровиця
1988 "Случ" Березне "Хімік" Рівне "Торпедо" Рівне
1987 "Спартак" Дубно "Случ" Березне "Водник" Рівне
1986 "Случ" Березне "Спартак" Дубно "Ізолювальник" Костопіль
1985 "Сокіл" Радивилів "Случ" Березне "Хімік" Рівне
1984 "Случ" Березне "Хімік" Рівне "Сокіл" Радивилів
1983 "Случ" Березне "Хімік" Рівне "Сокіл" Радивилів
1982 "Сокіл" Радивилів "Случ" Березне "Водник" Рівне
1981 "Маяк" Сарни "Водник" Рівне "Случ" Березне
1980 "Металіст" Сарни "Торпедо" Рівне "Водник" Рівне
1979 "Будівельник" Кузнецовськ "Торпедо" Рівне "Спартак" Дубно
1978 "Водник" Рівне "Случ" Березне "Колос" Костопіль
1977 "Торпедо" Рівне "Случ" Березне "Водник" Рівне
1976 "Торпедо" Рівне "Случ" Березне "Водник" Рівне
1975 "Торпедо" Рівне "Водник" Рівне "Хімік" Рівне
1974 "Торпедо" Рівне "Темп" Рівне "Колос" Квасилів
1973 "Торпедо" Рівне "Темп" Рівне "Водник" Рівне
1972 "Торпедо" Рівне "Темп" Рівне "Текстильник" Рівне
1971 "Торпедо" Рівне "Водник" Рівне Зав.торг.обл., Рівне
1970 "Торпедо" Рівне "Горинь" Дубровиця "Локомотив" Здолбунів
1969 "Торпедо" Рівне УІІВГ, Рівне "Горинь" Дубровиця
1968 "Горинь" Дубровиця РЗТЗЧ, Рівне  
1967 РЗТЗ, Рівне "Горинь" Дубровиця РЗТО, Рівне
1966 "Текстильник" Рівне "Колгоспник" Сарни  
1965 "Текстильник" Рівне "Локомотив" Сарни  
1964 "Авангард" Рівне "Спартак" Костопіль "Колгоспник" Млинів
1963 "Текстильник" Рівне "Спартак" Рівне  
1962 "Горинь" Дубровиця    
1961 "Спартак" Рівне    
1960 "Спартак" Рівне команда м.Остріг  
1959 "Авангард" Костопіль команда м.Дубно команда м.Радивилів
1958 "Колгоспник" Гоща "Спартак" Дубно "Авангард" Здолбунів
1957 "Колгоспник" Гоща    
1956 "Колгоспник" Гоща "Колгоспник" Радивилів "Буревісник" Думно
1955 "Колгоспник" Гоща збірна м,Здолбунів  
1954 "Динамо" Рівне "Урожай" Рівне збірна м.Здолбунів
1953 "Динамо" Рівне    
1952 "Динамо" Рівне    
1951      
1950      
1949 "Динамо" Рівне    
1948 "Локомотив" Рівне "Динамо" Рівне "Локомотив" Здолбунів