ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
2019      
2018 "Авангард" Бзів "Діназ" Вишгород "Патріот" Баришівський район
2017 "Авангард" Бзів "Джуніорс" Шпитьки "Десна" Погреби
2016 "Джуніорс" Шпитьки "Десна" Погреби "Патріот" Баришівський район
2015 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка "Діназ" Вишгород "Рубін" Пісківка
2014 "Колос" Ковалівка "Чайка" Петропавлівська Борщагівка ФК "Буча"
2013 "Колос" Ковалівка "Чайка" Петропавлівська Борщагівка ФК "Путрівка"
2012 "Колос" Ковалівка "Чайка" Петропавлівська Борщагівка ФК "Буча"
2011 "Діназ" Вишгород "Чайка" Петропавлівська Борщагівка "Інтеграл" Синява
2010 ФК "Путрівка" "Хілд-Любомир" Ставище "Діназ" Вишгород
2009 "Інтер" Фурси ФК "Макарів" ФК "Вишневе"
2008 ФК "Путрівка" "Нива" Бузова "Хілд-Любомир" Ставище
2007 ФК "Путрівка" "Антарес" Обухів "Діназ" Вишгород
2006 "Арсенал" Біла Церква ФК "Путрівка" "Антарес" Обухів
2005 "Грань" Бузова "Максима" Українка "Діназ" Вишгород
2004 "Дніпро" Обухів "Грань" Бузова "Агроспілка" Гребінки
2003 "Дніпро" Обухів "Грань" Бузова "Ергопак-Еліт" Боярка
2002 "Буча-КЛО" Буча "Зірка" Журавлиха "Податкова Академія" Ірпінь
2001 "Податкова Академія" Ірпінь "Динамо" Чапаївка "Аякс" Ксаверівка
2000 "Картонник" Обухів "Білгород" Білгородка "Податкова Академія" Ірпінь
1999 осінь "Сокіл" Велика Димерка "Рефрижератор" Фастів "Картонник" Обухів
1998/1999 "Рефрижератор" Фастів "Прапор" Яготин УФЕІ, Ірпінь
1997/1998 УФЕІ, Ірпінь "Рефрижератор" Фастів "Чайка" Вишгород
1996/1997 "Рефрижератор" Фастів "Будівельник" Бровари "Нива" Обухів
1995/1996 "Рефрижератор" Фастів "Будівельник" Бровари "Сімекс" Переяслав-Хмельницький
1994/1995 "Колос" Карапиші "Сокіл" Морозівка "Чайка" Вишгород
1993/1994 "Сатурн" Ірпінь "Схід" Яготин "Рось" Богуслав
1993 "Олімп-Рефрижератор" Фастів "Арго-Блискавка" Баришівка "Гарт" Бородянка
1992 "Нива" Миронівка "Будівельник" Іванків "Рефрижератор" Фастів
1991 "Прометей" Боряка "Дружба" Березань "Колос" Кагарлик
1990 "Рефрижератор" Фастів "Промінь" Біла Церква "Колос" Бориспіль
1989 "Блискавка" Баришівка "Промінь" Біла Церква "Факел" Фастів
1988 "Нива" Миронівка "Промінь" Біла Церква "Рефрижератор" Фастів
1987 "Машинобудівник" Бородянка "Садівник" Новосілки "Колос" Переяслав-Хмельницький
1986 "Рефрижератор" Фастів "Зоря" Обухів ДППЗ, Кучакове
1985 "Машинобудівник" Бородянка "Рефрижератор" Фастів "Колос" Киво-Святошинський район
1984 "Сільмаш" Біла Церква "Рефрижератор" Фастів "Колос" Яготин
1983 "Будівельник" Припять "Машинобудівник" Бородянка "Рефрижератор" Фастів
1982 "Будівельник" Припять "Машинобудівник" Бородянка "Чайка" Вишгород
1981 "Будівельник" Припять "Рефрижератор" Фастів "Машинобудівник" Бородянка
1980 "Машинобудівник" Бородянка "Рефрижератор" Фастів "Мотор" Фастів
1979 "Рубін" Пісківка "Кристал" Яготин "Рефрижератор" Фастів
1978 "Рефрижератор" Фастів   "Рубін" Пісківка
1977 "Рефрижератор" Фастів "Рубін" Пісківка  
1976 "Рефрижератор" Фастів   "Рубін" Пісківка
1975 "Рефрижератор" Фастів    
1974 "Спартак" Біла Церква    
1973 "Будівельник" Бровари    
1972 "Будівельник" Бровари    
1971 ФК "Ірпінь"    
1970 "Холодильник" Васильків    
1969 "Холодильник" Васильків    
1968 "Автомобіліст" Біла Церква    
1967 "Сільмаш" Біла Церква    
1966 "Спартак" Біла Церква    
1965 "Зоря" Васильків    
1964 "Спартак" Біла Церква    
1963 "Темп" Біла Церква    
1962 "Спартак" Біла Церква    
1961 "Спартак" Біла Церква    
1960 "Спартак" Біла Церква