Головна » 2013 » Жовтень » 23
Черговий футбольний сезон в Жовтневому можна вважати закритим. Це всі розуміли ще в середу, коли на жеребкуванні Кубку Переяславщини нам випав віце-чемпіон району "Сімекс". Залишилося відстояти проти них 90 хвилин, при цьому сильно не зганьбитися. Якщо трансформувати ситуацію на професійний футбол, то це приблизно якби донецький "Шахтар" приїхав у гості до першолігової (вже неіснуючої) "Кримтеплиці". На кого б ви поставили в такому матчі?
Зберегти обличчя - головне завдання наших хлопців. Не вдарити цим обличчям в бруд, не розбити його об міцний "Сімекс", не зробити огидним для інших. Просто сказати "вдалося" - нічого не ск ... Читати далі »
Категорія: Переяслав-Хмельницький район | Переглядів: 644 | Додав: Yahotynsport | Дата: 23.10.2013 | Коментарі (0)

Головна новина минулого тижня і всього сезону – «Дорожник» чемпіон Згурівського району! Вітаємо команду, вболівальників та всіх причетних до перемоги. Звичайно, в першу чергу поздоровляємо керівника команди Ігоря Степановича Косиліва – це його перемога. «Дорожник» рівно пройшов усю дистанцію і заслужив це чемпіонство. Хоча остаточно доля золотих медалей вирішилась… без участі «Дорожника», в дограванні 12 хвилин зустрічі у Лизогубовій Слободі.
«Дружба»(Нова Оржиця/Лизогубова Слобода) – «Згура»(Згурівка) - 1:4. Перші 80 хвилин цієї гри було проведено 29 вересня і тоді було зафіксовано рахунок 1:2. У суботу 19 жовтня коман ... Читати далі »
Категорія: Згурівський район | Переглядів: 693 | Додав: Yahotynsport | Дата: 23.10.2013 | Коментарі (0)